מתיחת פנים

"הפנים שלי לא מה שהיו כשהייתי צעיר/ה", משפט מוכר? 

אם עניתם בחיוב, מתיחת פנים בשיטת 8 הנקודות היא בדיוק עבורכם

על הטיפול שמשגע את העולם, ללא צורך בניתוח- במאמר הבא

מהי שיטת 8 הנקודות?

שיטת 8 הנקודות היא שיטה המאפשרת מראה פנים צעיר יותר על ידי מתיחתם והרמתם באמצעות הזרקת בוטוקס או חומצה היאלורונית אל 8 נקודות המצויות בפני המטופל, ובשונה משיטות אחרות להצערת הפנים, שיטה זו שומרת על המראה הטבעי של הפנים. 

למי השיטה מתאימה?

עם חלוף הזמן, הגיל של כולנו מתקדם, כאשר בשלב מסוים הביטוי "הגיל הוא רק מספר", כבר לא נכון, משום שהוא נותן את אותותיו על החלק הכי חשוב בנו- הפנים, שבגיל מתקדם נראות פחות צעירות ורעננות. עור רפוי, אזורי פנים נפולים, פנים חסרות נפח, מראה תשוש, עיניים שקועות וכדומה הם מנת חלקם של פנים הסובלות מסימני הזדקנות, ואותם, ניתן לשפר באופן משמעותי על ידי השיטה המהפכנית- שיטת 8 הנקודות.

שיטת 8 הנקודות- יתרונות הטיפול

שיטת 8 הנקודות מביאה עימה יתרונות רבים, אך חשוב לזכור שבכדי להגיע לתוצאות הרצויות הכוללות את כל יתרונות השיטה, יש לבחור מטפל מקצועי ומיומן. 

מבין יתרונותיה הבולטים של שיטה זו ניתן למנות:

שיפור במראה הפנים באופן מיידי

מיד בתום הטיפול תוכלו להבחין כי פניכם מורמות יותר, חלקות יותר ובעלות נפח גדול יותר- תוך שמירה על המראה הטבעי. 

עם חלוף הזמן, חל שיפור נוסף

כעבור כמה חודשים, תוכלו להרגיש כי מרקם העור שלכם טוב יותר, וזאת משום הבנייה המחודשת של קולגן ואלסטין, וחלק משיפור נהדר זה אף נשמר לטווח הזמן הארוך מאוד.

שיטה פשוטה ובטוחה

ניתוח לכשעצמו מרתיע רבים מלבצע טיפולים שאינם בגדר סכנת חיים, מה שעשוי להעיב על מראה הפנים ועל טיב התחושה של האדם ביחס לעצמו. בהשוואה לניתוח הכרוך גם בזמן החלמה, שיטת 8 הנקודות מאפשרת את מתיחת פנים תוך חצי שעה בלבד ללא סיכונים מיותרים הכרוכים כמעט בכל הליך ניתוחי.

שמירה על המראה הטבעי

כמה שיותר טבעי, כך יפה יותר. זה לא קלישאה, בטח לא בשיטת 8 הנקודות. בעבר, מתיחות פנים התבצעו בעיקר על ידי ניתוח שאמנם הביא למתיחת הפנים אך באופן מורכב הרבה יותר, הכולל מראה פנים מתוח אך לא טבעי. 

ד"ר אוליבר קדרייגר הוא מומחה למחלות עור שעזר למאות לקוחות להגשים את חלומם ולהראות צעירים ורעננים יותר.